STALKER: Zew Prypeci / STALKER: Call of Pripyat (2009) [PL] [ISO]
Dodał: N.M.Z.S   Data: 23-11-2011, 09:54  Gry » PCSTALKER: Zew Prypeci / STALKER: Call of Pripyat (2009) [PL] [ISO]


OPISS.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat jest trzecim, po Clear Sky i Shadow of Chernobyl, przedstawicielem serii gier akcji z elementami RPG autorstwa ukraińskiej firmy GSC Game World. Twórcy znani są nie tylko z gier należących do omawianego cyklu osadzonego w postapokaliptycznym świecie - przygotowali również kilka historycznych strategii, między innymi serię Cossacks.

Akcja Call of Pripyat ponownie przenosi nas do skażonej Zony, czyli obszaru wokół dobrze znanej elektrowni jądrowej. Jak się okazuje wkrótce po wydarzeniach znanych z pierwszego S.T.A.L.K.E.R.-a ukraiński rząd znalazł sposób na przedarcie się do samego centrum tego niebezpiecznego obszaru. Rozpoczęto tajną militarną operację znaną jako Fairway, która miała na celu odzyskanie kontroli nad elektrownią. Zgodnie z planem wyruszyła więc pierwsza grupa, której zadaniem było opracowanie szczegółowych map Zony. Szybko jednak misja zakończyła się niepowodzeniem większość biorących w niej udział helikopterów z niewiadomych przyczyn rozbiła się. W tym momencie wkracza do akcji nasz główny bohater, Alexander Degtyarev, czyli agent Ukraińskiej Agencji Ochrony, którego zadaniem jest odkryć, co naprawdę było przyczyną porażki Fairway.
W trakcie dochodzenia eksplorujemy trzy rozległe obszary, udając się między innymi do wschodniej dzielnicy Prypeci, fabryki Jupiter, stacji kolejowej Janów czy wioski Kopachi. Wszystkie lokacje bazują na ich prawdziwych odpowiednikach i zostały wiernie oddane pod względem geograficznego ułożenia terenu.
Eksploracja otoczenia stała się jeszcze bardziej niebezpieczna, a to dlatego, że przeciwnicy posiadają więcej umiejętności specjalnych, a modele ich zachowania zostały nieznacznie zmienione. W dodatku do znanych już wrogów dołączyły dwa nowe monstra - skoczna i wytrzymała Chimera oraz cec<!--filter:przyjaciel-->przyjaciel<!--/filter-->ący się światłowstrętem i niepozornym wyglądem Burer.SCREENY
STALKER: Zew Prypeci / STALKER: Call of Pripyat (2009) [PL] [ISO]

STALKER: Zew Prypeci / STALKER: Call of Pripyat (2009) [PL] [ISO]

STALKER: Zew Prypeci / STALKER: Call of Pripyat (2009) [PL] [ISO]

STALKER: Zew Prypeci / STALKER: Call of Pripyat (2009) [PL] [ISO]DOWNLOAD
Linki do pobrania pliku ukryte, aby je zobaczyc musisz być zalogowany !

Jeżeli nie masz konta Zarejestruj się za darmo!
----------------
This content is visible to registered users only! Plese login or register!

Podobne newsy

Tagi
Komentarze: 1   Wyświetleń: 4959  
#1 napisał: divton 19 Styczeń 2012 16:38 |


Newsów: 0
Komentarzy: 8
Brak PL

| |
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
[stat]