Polish Giga Patch 4.0 FIFA Manager 11Polish Giga Patch 4.0 FIFA Manager 11

Polish Giga Patch 4.0 FIFA Manager 11


Opis:

Tradycyjnie już wraz z wiosennym ocieplaniem w wasze ręce trafia najnowsza odsłona dodatku do gry FIFA Manager, który rozbudowuje występujące w grze polskie rozgrywki piłkarskie. Oczywiście mowa tutaj o modyfikacji Polsih Giga Patch oznaczonej w tym roku numerkiem 4.0.

W porównaniu do lat poprzednich nie udało się powiększyć liczby klas rozgrywkowych jakie wprowadza do gry dodatek, a spowodowane to jest ograniczeniami nałożonymi przez producenta gry. W celu zrekompensowania starty w ilości klas rozgrywkowych , przyłożyliśmy dodatkowych starań nad możliwie najdokładniejszym odwzorowaniem rzeczywistości tj. poziomów piłkarzy i sztabów szkoleniowych, infrastruktury klubowej, budżetów oraz wszystkich innych elementów związanych z codziennym funkcjonowaniem polskich klubów piłkarskich. Oczywiście standardem jest ogromna ilość elementów graficznych takich jak realnie odwzorowane stroje i stadiony, wizerunki piłkarzy, trenerów, prezesów, zdjęcia miast, stadionów oraz obozów treningowych. Tegoroczna wersja dodatku zawiera również zbiór wszystkich spotkań derbowych występujących w naszym kraju, a także opisy większości polskich miejscowości, które mają reprezentantów w czterech najwyższych klasach rozgrywkowych.

W Polish Giga Patch nie mogło zabraknąć autentycznych wizerunków firm inwestujących w polską piłkę, jako sponsorzy strategiczni oraz firmy wspomagające kluby w znacznie mniejszym stopniu. Dodatek zawiera również setki elementów audio, które będą odwzorowywać niepowtarzalna atmosferę na każdym występującym w grze stadionie. Ponadto, dodatek wprowadzi do gry mnóstwo innych mniejszych lub większych zmian, dzięki którym gracz będzie mógł poczuć atmosferę naszych krajowych rozgrywek.

Przekładając tegoroczny dodatek na liczby otrzymamy ponad 250 klubów i prawie 5500 prawdziwych zawodników, co odpowiadam kilku tysiącom elementów graficznych oraz atrybutów odpowiednich dla danego zespołu. Całość daje nam kilkadziesiąt godzin ciekawej i emocjonującej przygody z polską piłką. Życzymy udanej zabawy!


Screeny:

Polish Giga Patch 4.0 FIFA Manager 11


Linki:

Linki do pobrania pliku ukryte, aby je zobaczyc musisz być zalogowany !

Jeżeli nie masz konta Zarejestruj się za darmo!
----------------
This content is visible to registered users only! Plese login or register!

Linki do pobrania pliku ukryte, aby je zobaczyc musisz być zalogowany !

Jeżeli nie masz konta Zarejestruj się za darmo!
----------------
This content is visible to registered users only! Plese login or register!


Hasło:

brak

Podobne newsy

Tagi
Komentarze: 1   Wyświetleń: 6739  
#1 napisał: krzysiekj 1 Wrzesień 2011 20:08 |


Newsów: 0
Komentarzy: 1
to nie dzala


nic tu juz nie sciagne

ta strona to dno

| |
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
[stat]