Kurs Ubuntu Linux
Dodał: adamramzes   Data: 13-03-2012, 18:54  ProgramyKurs Ubuntu Linux


Kurs Ubuntu Linux


Okładka kursu wideo Ubuntu LinuxNiniejszy samouczek w przystępny sposób omawia tajniki pracy z systemem Ubuntu Linux. Po obejrzeniu filmów instruktażowych będziesz potrafił go wypróbować nie usuwając Windows, zainstalować, skonfigurować i skutecznie używać w codziennej pracy. Poznasz najważniejsze programy, które umożliwiają wykonywanie dokładnie tych samych zadań, co w systemie Windows.

Z kursu dowiesz się między innymi, jak zmienić wygląd pulpitu, podłączyć internet i korzystać z niego, grać, odtwarzać muzykę oraz filmy, instalować dodatkowe oprogramowanie, a także aktualizować system. Bardziej zaawansowani użytkownicy poznają rozmaite sposoby instalacji Ubuntu, dowiedzą się, jak konfigurować zaporę sieciową, korzystać z tekstowej powłoki systemowej i uruchamiać za pomocą programu Wine oraz maszyny wirtualnej aplikacje stworzone dla Windows.


Kurs składa się z 54 filmów instruktażowych, których czas trwania wynosi łącznie prawie 3 godziny. Filmy można oglądać zarówno w systemie Windows jak i Linux.

Pełny kurs zawierający wszystkie filmy oraz menu wyboru tematów


Linki do pobrania pliku ukryte, aby je zobaczyc musisz być zalogowany !

Jeżeli nie masz konta Zarejestruj się za darmo!
----------------
This content is visible to registered users only! Plese login or register!

Podobne newsy

Komentarze: 0   Wyświetleń: 1751  
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
[stat]