Dodał: The Pitcher   Data: Wczoraj, 19:33  Programy » Aplikacje
Parted Magic 2016.10.18 Full ISO (A Package Of Utilities)


Parted Magic 2016.10.18 Full ISO (A Package Of Utilities)

Parted Magic to dystrybucja GNU/Linux dedykowana do partycjonowania i zarządzania dyskami twardymi. Zestaw składa się z szeregu bezpłatnych narzędzi zintegrowanych w jeden, spójny i uniwersalny interfejs - znajdują się w nim aplikacje działające w konsoli oraz za pośrednictwem GUI. Pakiet pozwala na tworzenie woluminów, analizowanie poprawności danych czy uzyskiwanie raportów dotyczących sprzętu.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 31  
Dodał: The Pitcher   Data: Wczoraj, 14:54  Programy » Aplikacje
Driver Easy Professional 5.1.3.15871 With Crack


Driver Easy Professional 5.1.3.15871 With Crack

DriverEasy jest przydatnym i niezwykle skutecznym narzędziem przeznaczonym do aktualizacji sterowników w systemie Windows (7, 8, 8.1, 10, XP, Vista). Program po uruchomieniu skanuje komputer w poszukiwaniu urządzeń zamontowanych w naszym komputerze, a następnie wyświetla listę sterowników zainstalowanych w systemie. 

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 80  
Dodał: The Pitcher   Data: Wczoraj, 13:03  Programy » Aplikacje
Aiseesoft FoneTrans 8.3.28 With Crack


Aiseesoft FoneTrans 8.3.28 With Crack

Aiseesoft FoneTrans to przydatny program do wymiany danych pomiędzy urządzeniami Apple z systemem mobilnym iOS (iPad, iPhone, iPod Touch) przeznaczony dla komputerów z systemem operacyjnym Microsoft Windows. Aplikacja umożliwia transfer wielu kluczowych dla użytkownika danych takich jak kontakty, wiadomości SMS, dokumenty, zdjęcia czy muzyka.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 26  
Dodał: The Pitcher   Data: Wczoraj, 11:19  Programy » Aplikacje
VSO ConvertXtoHD 2.0.0.71 With Crack


VSO ConvertXtoHD 2.0.0.71 With Crac

ConvertXtoHD to zaawansowane, wielozadaniowe narzędzie, służące do konwertowania plików wideo do formatu zgodnego z Blu-ray oraz umożliwiające bazową edycję, dodawanie napisów oraz nagranie stworzonych materiałów na płyty Blu-ray.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 30  
Dodał: The Pitcher   Data: Wczoraj, 10:52  Programy » Aplikacje
Sothink Logo Maker Professional 4.4 Build 4625 With Crack


Sothink Logo Maker Professional 4.4 Build 4625 With Crack

Sothink Logo Maker Pro to bardzo proste w użyciu narzędzie graficzne, pozwalające szybko stworzyć efektowne logo np. na stronę internetową lub forum dyskusyjne. Nie wymaga ono od użytkownika dużego wysiłku czy też posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności projektowania grafiki.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 29  
Dodał: ElPadrino   Data: Wczoraj, 10:34  Programy » Aplikacje
Autodesk AutoCAD 2017.1 (x86/x64) + Keygen

Autodesk AutoCAD 2017.1 (x86/x64) + Keygen

Autodesk AutoCAD to najbardziej znany na świecie program do projektowania, wizualizacji i dokumentowania. Pozwala inżynierom szybko i łatwo wykonać dokumentację projektową z poziomem kontroli, która zapewnia, że rysunki mają profesjonalny wygląd.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 134  
Dodał: fperson   Data: Wczoraj, 09:01  Programy » Aplikacje
O&O Defrag Professional 20.0 Build 449 (x86/x64)

O&O Defrag Professional to uważany przez wielu użytkowników za jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do defragmentacji dysków twardych pracujących w oparciu o system Windows 10, 8, 7, Vista. Do najważniejszych cech programu zaliczyć należy funkcję automatycznej i samoregulującej defragmentacji systemu w tle, obsługę profili defragmentacji przeznaczonych dla stacji roboczych i serwerów, zaawansowany menadżer planowania optymalizacji systemu, monitor aktualnych prac widoczny w zasobniku systemowym czy zaawansowany system oszczędzania energii dla laptopów. O&O Defrag Professional oferuje także pięć różnych algorytmów defragmentacji systemu oraz możliwość aktywacji specjalnego wygaszacza ekranu. Narzędzie obsługuje wszystkie formaty plików obsługiwane przez system Windows w każdej konfiguracji i wielkości.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 60  
Dodał: fperson   Data: Wczoraj, 01:03  Programy » Aplikacje
Postbox v5.0.5 Multilingual

Postbox to klient pocztowy przeznaczony dla komputerów z systemem Windows i Mac. Program oprócz zwykłych funkcji oferuje możliwość tworzenia bibliotek zawierających załączniki e-maili. Użytkownik może wyszukiwać pliki dołączane do elektronicznej poczty, przesyłać je znajomym, bądź segregować. Postbox może importować ustawienia z poczty Mozilla Thunderbird, obsługuje konto Gmail, POP, IMAP, RSS, listy dyskusyjne, jak i serwisy społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 48  
Dodał: fperson   Data: Wczoraj, 00:16  Programy » Aplikacje
Wondershare Filmora 7.8.0.9

Wondershare Filmora to rozbudowana aplikacja służąca do tworzenia i edycji materiałów wideo, który umożliwia szybkie i bezproblemowe wykonywanie kolejnych operacji. Za pomocą aplikacji przygotujemy filmy w wysokiej jakości obrazu i dźwięku na rozmaite okazje. Będziemy mogli umieścić w nich animowane wiadomości tekstowe, utwory muzyczne, a także dodać liczne efekty specjalne i dodatki. Wondershare Filmora pozwala również na określenie szybkości wyświetlanego obrazu – najciekawsze momenty możemy na przykład spowolnić, by zwrócić na nie uwagę potencjalnego odbiorcy. Wondershare Filmora charakteryzuje się nowoczesnym, intuicyjnym menu, dzięki czemu z obsługą narzędzia poradzą sobie także mniej doświadczeni odbiorcy. Główny ekran został podzielony na kilka części, co sprawia, że mamy bardzo łatwy dostęp do najważniejszych funkcjonalności narzędzia (osi czasu i wbudowanej biblioteki interaktywnych elementów czy też filtrów), a także możemy łatwo podejrzeć swoje dzieło.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 57  


Simple TV + TV_HD + Telewizja HD ( PL-FOX )( 2016 )

AKTUALIZACJA 22 - 10 - 2016


Simple TV + TV_HD + Telewizja HD ( PL-FOX )( 2016 ) 02_10_2016
Simple TV + TV_HD + Telewizja HD ( PL-FOX )( 2016 ) 02_10_2016

WSZYSTKIE NAJLEPSZE PROGRAMY POLSKO JĘZYCZNE HD NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI !!

MILE WIDZIANE KOMENTARZE I PODZIĘKOWANIA
INNYM PRZYDA SIĘ TWOJA OPINIA oklaskyOstatnio edytował MASSIVE-X-2014 - 21-10-2016, 21:13,
Powód: AKTUALIZACJA M3U 22 - 10 - 2016

Więcej / Pobierz   Komentarze: 72   Wyświetleń: 7217  
[stat]