Dodał: fperson   Data: Dzisiaj, 05:14  Programy » Aplikacje
MAGIX Movie Studio / Studio Platinum 13.0 Build 196/960 + Portable

Movie Studio 13 to profesjonalny pakiet do obróbki wideo pozwalający tworzenie niesamowite filmy za pomocą przejść, tytułów i efektów. Gotowe filmy można przesyłać do serwisów YouTube i Facebook bez wychodzenia z aplikacji. Edytor wideo w nowej wersji został dostosowany do interfejsu dotykowego. Program pozwala na edycję filmów w niemal każdym formacie, w tym MP4 i AVCHD. Wśród ciekawych funkcji warto wymienić możliwość ograniczenia poruszeń i drżeń na filmie czy wstawienie rozmycia i balansu kolorów między scenami.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 11  
Dodał: The Pitcher   Data: Dzisiaj, 02:29  Programy » Aplikacje
Chief Architect Premier X8 18.3.0.47 + Patch


Chief Architect Premier X8 18.3.0.47 + Patch

Chief Architect Premier to profesjonalne narzędzie do tworzenia projektów architektonicznych – przede wszystkim domów mieszkalnych, ale sprawdzi się też przy projektowaniu mniejszych budynków użytkowych. Program pozwala rysować ściany, drzwi i okna budynków na planach 2D, a na ich podstawie powstaną trójwymiarowe modele, lista materiałów potrzebnych do budowy, dokumentacja techniczna, plan lekkiego szkieletu i plany pięter. W programie można też od razu zaprojektować wystrój wnętrz, podobnie jak w programie Chief Architect Interiors.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 29  
Dodał: The Pitcher   Data: Dzisiaj, 00:21  Programy » Aplikacje
Summitsoft Logo Design Studio Pro 4.5.0.0 + Crack


Summitsoft Logo Design Studio Pro 4.5.0.0 + Crack

Generator grafiki na logo. Za pomocą edytora możemy wstawiać rozmaite kształty (elipsa, prostokąt, romb, czy gwiazda), bitmapowe obrazki, graficzne obiekty z bazy programu (w pełnej wersji ponad 2500), czy tekst. Ten ostatni możemy wyginać, falować, lub rozciągać. Każdy obiekt traktowany jest oddzielna warstwa, na której możemy przeprowadzać operacje kolorowania (gradient, tekstura, edycja kontrastu, nasycenia itp..). Dodatkowo możemy skorzystać z efektów cieniowania obiektu, rozmycia, dodania ramki czy efektu płaskorzeźby.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 7  
Dodał: The Pitcher   Data: Wczoraj, 23:20  Programy » Aplikacje
AMS Software Business Card Maker 9.0 With Serial Key


AMS Software Business Card Maker 9.0 With Serial Key

Business Card Maker rozwiązuje wszystkie Twoje potrzeby, jeśli chodzi o wizytówki i odznaki. Ponad 550 profesjonalnych szablonów mogą pomóc stworzyć wizytówkę w 5 minut, bez konieczności zatrudniania projektanta. Wystarczy wybrać szablon, dodać swoje nazwisko, dane kontaktowe i wydrukować je na papierze.Można także zaprojektować własną wizytówkę od podstaw.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 88  


Snappy Driver Installer R494 Driver Packs 16083

( 32_64 Bit )( Multi_PL ) Sierpień 2016


Snappy Driver Installer R494 Driver Packs 16083 ( 32_64 Bit )( Multi_PL ) Sierpień 2016
Snappy Driver Installer R494 Driver Packs 16083 ( 32_64 Bit )( Multi_PL ) Sierpień 2016

SDI jest przenośnym programem do instalacji i aktualizacji sterowników, które nie wymagają połączenia z Internetem.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 86  
Dodał: The Pitcher   Data: Wczoraj, 22:35  Programy » Aplikacje
RonyaSoft Poster Designer 2.3.7 With Serial Key


RonyaSoft Poster Designer 2.3.7 With Serial Key

RonyaSoft Poster Designer, poprzednio znany pod nazwą Poster Forge to programos, za pomocą którego możemy stworzyć i wydrukować plakaty. Program posiada kilkadziesiąt szablonów, dzięki którym tworzenie plakatów nie powinno sprawić żadnego kłopotu. Program może być przydatny np. przy przygotowywaniu imprez, czy poszukiwaniu zaginionego zwierzaka. Obsługa programu sprowadza się do wybrania zdjęcia z dysku i wybrania gotowego tekstu z dostępnych szablonów, bądź wpisania własnego.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 27  
Dodał: The Pitcher   Data: Wczoraj, 22:07  Programy » Aplikacje
RonyaSoft CD DVD Label Maker 3.2.7 + Serial Keys


RonyaSoft CD DVD Label Maker 3.2.7 + Serial Keys

RonyaSoft CD DVD Label Maker to program, za pomocą którego możemy samodzielnie stworzyć i wydrukować etykiety do naszej kolekcji płyt CD/DVD, a jeśli ktoś nie używa pudełek na płyty, może samodzielnie stworzyć papierowe koperty. Program jest bardzo prosty i intuicyjny w użyciu.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 76  
Dodał: fperson   Data: Wczoraj, 22:06  Programy » Aplikacje
Avast! Endpoint Protection Suite Plus 8.0.1607 MULTI-PL

Wszechstronna ochrona komputerów i serwerów. avast ! Endpoint Protection Suite Plus daje pełną kontrolę nad siecią komputerową firmy, z maksymalną ochroną dla tak punktów końcowych, jak i serwerów, wbudowaną zaporą ogniową, i antyspamową – z prostym, centralnie zarządzanym wdrażaniem.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 90  
Dodał: The Pitcher   Data: Wczoraj, 21:48  Programy » Aplikacje
Xara Designer Pro X365 12.2.0.45774 (x64) + Crack


Xara Designer Pro X365 12.2.0.45774 (x64) + Crack

Xara Designer Pro to profesjonalne narzędzie do szybkiego i prostego rysowania, drukowania i tworzenia różnych ilustracji oraz grafiki wektorowej. Aplikacja umożliwia również tworzenie animacji flash i grafiki na strony internetowe.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 17  
Dodał: The Pitcher   Data: Wczoraj, 21:26  Programy » Aplikacje
WYSIWYG Web Builder 11.2.3 With Keygen


WYSIWYG Web Builder 11.2.3 With Keygen

WYSIWYG Web Builder to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia i edycji stron internetowych. W aplikacji zastosowano specjalną technologię WYSIWYG, umożliwiająca projektowanie zaawansowanych stron bez znajomości języków programowania. W dodatku obsługuje nowoczesną metodę „przeciągnij i upuść”, która znacznie usprawnia i przyśpiesza wykonywanie różnych czynności w programie.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 26  
[stat]